"ימי גיבוש לחברות"

מה יותר כיף מסתם יום כיף? יום כיף בצפון כמובן.

חברת חץ הצפון שבגליל העליון מתמחה בארגון ימי כיף וגיבוש עובדים, כשהדגש עליו נותנים את הדעת הוא לא ביצירת עוד יום כיף בצפון אלא יום כיף לחברות, משמע דגש על הפן החברתי המגבש שכל חברה צריכה.

למה בכלל צריך יום כיף לחברות?

השחיקה שמתלווה לשגרה היומית במקום העבודה מקטינה את פרודוקטיביות העובד ופוגעת בייעול עבודתו ובפירות שמניבה אותה עבודה.
אצלנו בחץ הצפון שמים דגש על הפקת יום כיף לחברות שטומן בחובו אפשרות מצוינת למילוי מצברים וגיבוש צוות העובדים, על מנת שהחברה שלכם תעבוד בצורה המיטבית ביותר ולא תסבול מאותה שחיקה ידועה.

המגרש הביתי שלנו, אותו גליל ירוק, הוא כר מצוין ליצירת יום כיף בצפון שיזכר עוד זמן רב אחרי חזרתכם למקום עבודתכם.
סדנאות, משאית בר, משחקי גיבוש ועוד אפשרויות רבות מוצעות לחברתכם על ידי חץ הצפון על מנת ליצור יום כיף לחברות שישאיר טעם של עוד וישמש מודל לכל יום כיף בצפון שיבוא בעתיד.

למה חץ הצפון?

חץ הצפון הינה חברה בעלת ניסיון עשיר של שנים רבות ביצירת ימי כיף וגיבוש לחברות, שקמה מתוך רצון אמיתי לפתוח את שעריו של הגליל בפני אנשים מכל חלקי הארץ השונים.
יום כיף בצפון המופק על ידי חץ הצפון מותאם במיוחד לחברה שלכם על מנת לענות על הצרכים המדויקים של כל חברה בפני עצמה. החל מגודל התקציב ועד אופי החברה.

אצלנו בחץ הצפון, יום כיף לחברות הוא משהו לצפות לו, ובצדק. מגוון האפשרויות הרחב שתמצאו אצלנו מעלה על נס את השם "חץ הצפון" ומדרג אותנו בפסגה בכל מה שקשור בתכנון יום כיף לחברות.

 

מה האפשרויות שלנו בתכנון יום כיף לחברות של חץ הצפון?

ברגע שתתקשרו אלינו לחץ הצפון, ותביעו את רצונכם ליצור יום כיף בצפון לחברה שלכם, מגוון האפשרויות שיוצגו בפניכם יהיה גדול, ועלול לבלבל אתכם מעט.
בואו נעשה סדר בדברים ונציג בקצרה את האפשרויות העומדות בפניכם.

משאית ברשום יום כיף לחברות אינו שלם בלי כוס בירה טובה המוגשת במשאית הבר שלנו, אותה משאית מפורסמת הנפתחת כרובוטריק ויוצרת בר אישי משלכם בכל מקום שתבחרו.

סדנת בירה אם בהנאה מבירה עסקינן, מה יותר טעים מבירה שנעשית על ידיכם? קצת להשוויץ באותו יום כיף בצפון שחזרתם ממנו לא רק מבינים גדולים יותר במשקה האהוב והמפורסם, אלא אפילו עם הידע ליצור אותו.

סדנת עישון דגיםבירה לעולם אינה באה לבד. מקצתנו אוהבים אותה לצד צלוחית פיצוחים קטנה, או מעט זיתים, אבל אצלנו בחץ הצפון – כרגיל – מכוונים גבוה יותר.
בסדנת עישון הדגים שלנו תלמדו את אמנות עישון הדגים, מפי שף שעסק עשרות שנים בעישון דגים למסעדות המובילות בארץ. יום כיף לחברות הוא לא רק מהנה, הוא גם טעים.

בעקבות האוצר האבודכשמדברים על גיבוש חברות ויום כיף בצפון, אי אפשר להתעלם מהמשחק הקבוצתי המהנה שפיתחנו כאן אצלנו בחברת חץ הצפון ובו מתחלקים העובדים לשתי קבוצות, ומתחרים כל הדרך אל הגיבוש הקבוצתי והגביע הנכסף כשהם רכובים על גבי רכבי שטח ופותרים כתבי חידה ומשימות.

אופני בירהאופני הבירה הגיעו כל הדרך מאמסטרדם על מנת ליצור יום כיף בצפון באווירה אירופאית. באופניים אלו המחוברים לבר קטן, היכולים להכיל קבוצה המונה עד 17 אנשים, מדוושים המשתתפים בנוחות לאורך גדות נהר הירדן, לוגמים בירה קרה ומנהלים שיחה קלה מהנה.

הפעילויות האלו שפירטנו למעלה, הנן הפעילויות המרכזיות שאותן אנו מציעים אצלנו בחץ הצפון בדרך ליצירת יום כיף לחברות מותאם במיוחד בשבילכם, אך אינן היחידות. בנוסף לאלו הנזכרות לעיל, ישנה גם אותה חווה מבודדת בגליל, טיולי תומקארים, חוות סוסים, מופעי רודיאו ועוד… התקשרו עכשיו והזמינו לעצמכם יום כיף בצפון שלא ישכח.