סדנת בירה 2017

סדנת בירה – לשתות, להתקרב ולהתגבש

היכן אפשר לעבור סדנת בירה לגיבוש? האם כדאי לבחור בפעילות סדנת בירה בתור יום כיף לחברות בצפון?
מה היא העלות של סדנת בירה למשרד? ואילו פעילויות מומלצות ליום כיף בצפון?

סדנת בירה היא אחת מהאפשרויות האדירות לפעילות יום כיף בצפון עבור עובדי החברה שלך.
כולם אוהבים בירה וסדנאות בירה מקצועיות יאפשרו לעובדי החברה שלכם לשמוע סיפורי בירה מכל העולם, לחקור את תהליך ייצור הבירה ולשתות יחדיו.
בניגוד לפעילויות גיבוש אחרות, סדנת בירה יוצרת חברויות וגיבוש מבלי לדרוש מעובדי החברה שלכם לבצע פעילות ספורטיבית, לפתור חידות או לבצע משימות.
הרגיעה מאפשרת לעובדי החברה שלכם להכיר זה את זה, לקחת פסק זמן מהחיים וליצור קשרים אשר ישפרו את תפקוד העסק שלך ואת התחושה הכללית של העובדים כלפי העסק.

מה עושים במהלך סדנת בירה

סדנת בירה יכולה להתבצע בבר סגור אך לסדנת בירה בחוץ ישנם יתרונות רבים, בעיקר כאשר מדובר ביום גיבוש בצפון לחברות.
סדנת בירה מציגה ומאפשרת לעובדי החברה שלכם להשתתף בתהליך הייצור של המשקה האהוב, מטיפול בחומרי הגלם ועד לביקבוק בירה בעצמם.
מעבר להתנסות בתהליך הכנת הבירה במהלך סדנת בירה, עובדי החברה שלכם יוכלו לשתות בירה, לשמוע סיפורים מרתקים על ההיסטוריה של הבירה בארץ ובעולם ואף לטעום מגוון רחב של בירות בוטיק שונות.
בכדי להבין את כל מהלך סדנת הבירה, יש ליצור קשר טלפוני, להסביר על הצרכים של החברה שלכם וקצת על העובדים שלכם ולשמוע את כל הפרטים הרלוונטיים על סדנת בירה שתתאים לכם.

מה היא העלות של סדנת בירה

בדומה לכל פעילות יום גיבוש לחברות בצפון, העלויות של סדנאות הבירה השונות תלויות מאוד בגודל הקבוצה שלך.
קבוצות גדולות יותר יצטרכו מספר רב של מדריכים, חומרי גלם ובעיקר, בירות. מעבר לגודל הקבוצה שלכם, המחיר מושפע מאורך סדנת הבירה, תוספות מיוחדות שברצונך שיופיעו ותאריך הפעילות.
ניתן לקבל הצעת מחיר לפעילות סדנת בירה הרלוונטית לצרכים שלך כבר בשיחת הטלפון עם חץ הצפון לצד אפשרויות לתוספות או פעילויות אלטרנטיביות.

חץ הצפון – לחיי העסק שלך והעובדים בו

חץ הצפון הינה חברה מקצועית וותיקה אשר מעבירה מגוון רחב של פעילויות של יום גיבוש ופעילות יום כיף לחברות בצפון.
מעל לעשר שנות ניסיון בהפקת ימי גיבוש לחברות ואלפי סדנאות בירה שהעברנו עזרו לנו לשכלל את סדנאות הבירה שלנו ולהתאים אותן לצרכים ולציפיות שלך.
אנחנו בחברת חץ הצפון מזמינים אותכם לעבור עם העובדים שלכם חוויה ייחודית ומאחדת אשר תשאיר את כולם מחויכים ואת העסק שלך מחוזק.
כל שעלייך לעשות הוא ליצור קשר עם חץ הצפון ולספר לנו על העסק והעובדים שלך וליצור, ביחד, את יום הכיף האידאלי עבורכם. נציגי חץ הצפון ממתינים לפנייתך כעת!

חץ הצפון | ימי כיף לחברות ולעובדים – טלפון 054-768-9754