חץ הצפון – יום כיף לחברות בצפון

יום כיף לחברות – חץ הצפון חובקים עולם

אצלנו בחברת חץ הצפון מתמחים בארגון ימי כיף בכלל, ויום כיף לחברות בפרט, ולכן חץ הצפון מביאים מכל קצות העולם את האטרקציות המיוחדות (והטעימות) ביותר, במיוחד בשבילכם.

אופני בירה מאמסטרדם, חוות סוסים בהשראת טקסס, סדנת בירה חובקת תרבויות ומדינות, ואפילו הקורטוש ההונגרי הטעים.
כולם התאגדו ב- חץ הצפון כדי ליצור יום כיף לחברות שישאיר טעם טוב, הרבה אחרי חזרתכם הביתה.

כדי להבין קצת טוב יותר את האפשרויות המוצעות לכם אצל חץ הצפון, נסביר כאן בקצרה על כל אחת מהאטרקציות "הזרות" ונספר מהיכן באה אלינו.

חוות סוסים בגולן – בחוות הסוסים שבגולן, תטעמו את טעמה של טקסס המקורית, כשדרומיים בעלי כובע רחב שוליים עוד הסתובבו ברחובותיה המאובקים וניגנו את מוזיקת הקאנטרי שלהם.
חץ הצפון מפיקה אירוע טקסני מיוחד שבו מופע רודיאו מרהיב עם שישה רוכבים וערב תחת שמיים מלאי כוכבים. ערב בגולן שייקח אתכם הרחק אל מעבר לים.

סדנת בירה חובקת עולם – יום כיף לחברות תמיד מתנהל טוב יותר בעזרת כוס בירה צוננת, ובטח ובטח כשאותה בירה נוצרה על ידיכם בסדנת הבירה הייחודית שלנו.
אלפי אנשים כבר לקחו חלק בסדנאות הבירה שלנו במסגרת יום כיף לחברות, ולמדו על ארצות הייצור השונות של הבירה, וטעמה הייחודי של כל אחת.

אופני הבירה של אמסטרדם – חץ הצפון קיבלה לשורותיה את אופני הבירה שהומצאו בשנות התשעים בהולנד, ומאז ועד היום הם משמשים כלי תחבורה מהנה ביותר.
שתיית בירה עם קולגה או חבר, בדיווש נעים לאורך רחובותיה השוקקים של אמסטרדם, הפך על ידינו בחץ הצפון לחוויית דיווש מהנה לצלילי מימיו הזורמים של נהר הירדן.
יום כיף לחברות מעולם לא היה שמח ומגבש יותר.

סדנת קורטוש – היישר מהונגריה, אל יום כיף לחברות של חץ הצפון מגיע הקינוח הטעים במיוחד, הקורטוש.

הקינוח המיוחד אמנם קיבל את שמו על פי צורתו הגלילית המזכירה ארובה, אך נעשה בימינו בתנורים מיוחדים המסובבים את הקורטוש כל אותו הזמן שנמצא שם.
בסדנת הקורטוש שלנו תוכלו ללמוד איך להכין את המאפה ההונגרי המפורסם וכמובן תזכו לטעום קורטוש מעשה ידיו של מומחה בתחום.
אף אחד לא אמר שיום כיף לחברות צריך לעשות על בטן ריקה, וחברת "חץ הצפון" נרתמה למשימה הטעימה הזאת.

חץ הצפון

אז כמו שראינו, חברת "חץ הצפון" מתפארת בשלל אפשרויות ממגוון תרבויות ומדינות, בדרך להפקת יום כיף לחברות פורץ גבולות.

האוויר הצפוני הנקי והריו הירוקים, ישרו עליכם נחת שלא תמצאו כמוה בשום מקום אחר, ואת החיוך שימרח על פניכם יהיה בלתי אפשרי למחוק.
יום כיף לחברות של חץ הצפון הוא הבחירה הנכונה עבורכם, אז התקשרו עכשיו, ואנו נבנה את היום המושלם בשבילכם.