חץ הצפון

מהי הבחירה הנכונה להפקת ימי גיבוש לחברות

חברת חץ הצפון מודעת לחשיבות ימי גיבוש לחברות, כדבר העוזר לאותה חברה מתגבשת להמשיך קדימה כמקשה אחת, הצועדת לעבר אותה מטרה משותפת.
אצלנו בחץ הצפון אותם ימי גיבוש לחברות אינם רק דבר הכרחי לקיום חברה, אלא הם ימים אליהם עובדי חברות נושאים עיניים ומחכים למימושם.
"ימי כיף" תוכלו לקרוא לאותם ימי גיבוש לחברות שחץ הצפון מפיקה, אך מתחת לפני השטח ושכבות הכיף הרבות מסתתרת לה אותה מטרה חשובה של גיבוש צוות העובדים שלכם.

אז איך בדיוק יום כיף לחברות פועל?

אם תתקשרו אלינו לחץ הצפון ותשאלו על האפשרויות להפקת ימי גיבוש לחברות, תשמעו על אפשרויות רבות ומגוונות החל מאופני בירה ועד לטיולי תומקארים וחווה מבודדת בגליל העליון.
אותן אטרקציות מלאות כיף אינן נועדו רק לטובת החיוכים הרבים שימצאו על פני עובדיכם, אלא גם פועלות בעקביות לחיזוק הקשר ביניהם וגיבוש החברה, כך למשל אותם אופני בירה מיוחדים מאמסטרדם אינם מותאמים רק לשתיית בירה צוננת לצד גדות נהר הירדן, אלא יוצרים סביבה שבה על מנת להשלים את האטרקציה יצטרכו המשתתפים לדווש ביחד תוך כדי ישיבה במעין בר קטן המתאים לשיחה קלה וחיבור בין אנשים.

המלצתנו ליצירת ימי גיבוש לחברות מהשורה הראשונה היא קודם כל לשטוח בפנינו את אופי חברתכם, כמות המשתתפים, והמועד האפשרי ליצירת אותו יום גדוש בחוויות.
חץ הצפון תיצור במיוחד בשבילכם ימי גיבוש לחברות שהינם החבילה המלאה של כיף וחיבור בין אנשים.

כשאוכל הוא חלק בלתי נפרד מיום גיבוש…

כל מי שאי פעם ביקר במטבח מרובה טבחים, יודע שבישול בצוות הוא אחד הדברים המגבשים ביותר.
חץ הצפון מציעה לפונים אליו את סדנת עישון הדגים המיוחדת שלנו שאין ימי גיבוש לחברות השלמים בלעדיה.

שף מומחה לעישון דגים, שעסק עשרות שנים בעישון דגים למסעדות המובילות בארץ מנחה את הסדנא שבה ירכיבו המשתתפים מעשנת מיוחדת פרי פיתוחו וילמדו בהדרכתו את מלאכת עישון הדגים.
הדגים אותם נעשן הם אותם דגי פורל איכותיים הגדלים בנחל הדן שבגליל, וטעמם הנפלא הוא אותו טעם שאין שני לו.

אז מה עושים עכשיו?

ראינו שגיבוש בין אנשים ובכללם ימי גיבוש לחברות אינם חייבים להיות ימי גיבוש בדרכים המסורתיות, והוא יכול בעזרת חץ הצפון לשלב בתוכו הנאה צרופה ואוכל טוב.
התקשרו עוד היום לחץ הצפון והבטיחו את התאריך המיועד, ואת גיבוש צוות העובדים שלכם.

חץ הצפון – ימי גיבוש לחברות מעולם לא היו טעימים ומהנים כל כך.